Komple Uygulamalı Sony Vegas Pro ile Kurgu/Montaj Eğitimi

Şuan bakmış olduğunuz kursta bütün titizliğiye Sony Vegas Pro eğitimi veriliyor .Eğitimde bol bol egzersiz yaptırmak amaçlanmıştır. Bu kursu öğrenirken aslında internette gördüğünüz ilgi çekici videoların ne kadar kolay bir şekilde yapılıyor olduğunu anlayacaksınız.

Satın Almak İçin TIKLA

Kurs, Sony Vegas programını baştan sona öğretmekle kalmayıp, bulunduğunuz sosyal medya ortamlarında kendinize özgü benzersiz videolar yapmayı hedefliyor(İnstagram,YouTube,…).Bu videolarla ilham kaynağı olmak kim istemez ki!

Sizde kendi özgün videolarınızı hazırlamak ve sıfırdan video üretmek istiyorsanız bu kurs tam size göre. Artık Youtube olsun, Instagram olsun, bu gibi platformlarda artık içerik üreterek herkes para kazanıp, düşüncelerini videolar ile insanlara aktarabiliyor.

Adobe Premiere programı film düzenleme programı olup başka birçok başka amaç için de kullanılabilir. Adobe Premier yazılımı ile herhangi bir zorlukla karşılaşmadan Sayısal Video (Digital Video-DV) elde edebilir, video ürünlerinizi güzelleştirmek için türünün en iyisi olan araçları kullanabilir, ardından da Web için veya kendinize özel filmler elde edebilirsiniz. Şuna inanıyoruz ki, ister profesyonel olun, ister hevesli bir video üreticisi olun, Adobe Premiere yazılımının çok yönlülüğü, kullanım kolaylığı ve yeteneklerinden memnun kalacaksınız.

Kısacası Sony Vegas, her yönüyle mükemmel bir editleme programı olup film düzenleme konusunda çok başarılı bir grafik çiziyor. Biraz profesyonellik istese de, amatör çalışan kimselerin de her yönüyle faydalanabilecekleri eşi bulunmaz bir yazılımdır. Bu programla çektiğiniz filmleri düzenleyebilir, montaj yapabilir, ses ekleyebilir, bu yaptığınız filmlerden Video CD oluşturabilir, meşhur filmlerden istediğiniz sesleri alabilir, bu filmlerdeki her türlü görüntü ve sesi kendi tasarladığınız filmlerde kullanabilirsiniz. Eğer bu tür işlerden hoşlanıyorsanız, Sony Vegas Pro tam size göre!

Bu kursta sizlere sıfırdan Sony Vegas Pro’nun kullanımını anlatacağız. İlk olarak sizinle bazı videolar paylaşıp, bu videoları kurs sonuna kadar düzenleyip, ortaya bir hikayesi olan videolar çıkartmaya çalışacağız. İlk sırada Sony Vegas Pro’nun araç ve gereçlerini, çalışma yapısını anlatmakla başlayacağız. Sonrasında genel video düzenleme nasıl yapılır bu konular üzerinden örnek videolar düzenleyip çıktılar alacağız. En son olarakta sosyal medyada Youtube, Instagram, Vimeo ve Facebook gibi platformlarda bu videoları nasıl paylaşabileceğimizden bahsedip kursumuzu sonlandıracağız.

İnşallah beğendiğiniz bir kurs olur. Hepinizi kursa bekliyoruz.

Share